شیوه ی ارسال کالا به مشتریان ایران شیور:

شیوه ی ارسال کالا از طرف ایران شیور به مشتریان عزیز به دو قسمت مشتریان خارج از شهر تهران و مشتریان ساکن شهر تهران تقسیم بندی میشود.

  1. مشتریان خارج شهر تهران:

کالای ارسالی به مشتریان محترم خارج از شهر تهران توسط شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران  انجام میپذیرد.  کالای بالای دو میلیون تومان بصورت رایگان ( پست پیشتاز)ارسال میگردد .مشتریان عزیز حتماً توجه دارند که ارسال با پست ملزم به تکمیل هرچه بهتر اطلاعات مشتری است، لذا با تکمیل کردن هر چه بهتر اطلاعات خود کالای شما با اطمینان بیشتری به شما ارسال خواهد شد، بدیهی است که با ارائه اطلاعات ناقص در فیلد های مربوط به ارسال کالا، کالای شما از طرف شرکت ملی پست مرجوع خواهد شد و هزینه ی ارسال مجدد به عهده مشتری میباشد.

نکته : هزینه که در قسمت تسویه حساب فروشگاه برای انتخاب پست پیشتاز درج شده شامل ( هزینه بسته بندی +هزینه کارتن یا پاکت حبابدار+ هزینه ارسال به پست منطقه + هزینه ارسال تا مقصد)

ایران شیور برای رفاه حال شما مشتریان عزیز کد پیگیری سفارش را هم بصورت پیامک و هم بصورت ایمیل به شما ارسال خواهد کرد، که میتوانید به راحتی به روش زیر، سفارش خود را پیگیری کنید:

به قسمت  حساب کاربری  قسمت پیگیری سفارش مراجعه نمایید شماره سفارش یا شماره همراه خود را در قسمت پیگیری وارد کنید

  1. مشتریان ساکن شهر تهران:

روش ارسال مشتریان شهر تهران بزرگ بستگی به (مبلغ  سبد خرید کالا ) روش حمل و نقل قابل مشاهده می باشد :

ارسال رایگان ( پیک موتوری ): از جمله امکانات ویژه ای که ایران شیور برای مشتریان عزیز در نظر گرفته چنانچه ساکن شهر تهران هستید و مجموع خرید شما بالای دو میلیون تومان است، با پرداخت آنلاین در درگاه امن سامان(برای اطمینان هر چه بیشتر از ایمن بودن فروشگاه میتوانید بر روی نماد اعتماد الکترونیک که از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت صادر گردیده کلیک کرده و اطلاعات کامل فروشگاه را استعلام نمایید)، ایران شیور کالا را بصورت رایگان در بازه زمانی  قید شده به انتخاب مشتری برای شما ارسال خواهد کرد. توضیح این که ارسال رایگان (پیک موتوری و پست پیشتاز) فقط یک بار انجام میشود .در صورت عدم تحویل کالا توسط مشتری هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری میباشد.

ارسال کالای زیر  دو میلیون تومان برای شهر تهران :

این سرویس به دو روش انجام میشود 1. اسنپ باکس ( هزینه طبق تعرفه شرکت اسنپ) که بعداز انتخاب این گزینه تاریخ و بازه قابل انتخاب میباشد

2. پست پیشتاز (هزینه در قسمت تسویه حساب به مشتری اضافه میگردد) بعداز تایید شدن سفارش  حدودا 2 روز کاری به کالا ارسال میگردددر در این روش درج کد پستی الزامی هستش

نکته : هزینه که در قسمت تسویه حساب فروشگاه برای انتخاب پست پیشتاز درج شده شامل ( هزینه بسته بندی +هزینه کارتن یا پاکت حبابدار+ هزینه ارسال به پست منطقه + هزینه ارسال تا مقصد)

ارسال رایگان ( پست پیشتاز ):

از جمله امکانات ویژه ای که ایران شیور برای مشتریان عزیز در نظر گرفته چنانچه ساکن شهر تهران هستید و مجموع خرید شما  بالای دو میلیون تومان  با پرداخت آنلاین در درگاه امن  بانک سامان(برای اطمینان هر چه بیشتر از ایمن بودن فروشگاه میتوانید بر روی نماد اعتماد الکترونیک که از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت صادر گردیده کلیک کرده و اطلاعات کامل فروشگاه را استعلام نمایید)، ایران شیور کالا را به صورت رایگان برای شما ارسال  ( توسط شرکت پست ) ارسال خواهد کرد.

پرداخت در محل:

ویژگی جدیدی که برای مشتریان شهر تهران در نظر گرفته شده  که مبلغ خرید  بالای 2 میلیون تومان و سقف 20میلیون تومان  گزینه پرداخت در محل است، با انتخاب این گزینه، پیک در محل حاضر خواهد شد مشتری میبایست سفارش خود را حتما با کارت عابر بانک پرداخت نماید و لازم به ذکر است که به هیچ عنوان پول نقد از سمت مشتری پذیرفته نیست و تمامی مبلغ سفارش، با کارت عابر بانک پذیرفته میشود، هزینه ی کالا به انزمام هزینه (پرداخت درمحل )که در قسمت تسویه حساب درج شده  بعهده مشتری خواهد بود. لازم به ذکر می باشد که پرداخت در محل جهت رفاه مشتریانی که قادر به پرداخت آنلاین نمیباشد فعال شده و به منزله تست کالای خریداری شده  قبل از پرداخت نیست . لطفا به این نکته توجه داشته باشید کالای خریداری شده تا 7 روز  دارای خدمات و پشتیبانی میباشد .

map

مناطق ۲۲ ( چیتگر )، منطقه ۲۱ بعداز آزاد گان , منطقه ۲۰ , منطقه ۱۵ بعداز آزادگان( دولت آباد ...) جاده بهشت زهرا، باقرشهر، واوان، پالایشگاه، نیروگاه برق، قیامدشت، شهرک صنعتی عباس آباد، چهاردانگه، اسلامشهر، شهر ری و... در محدوده تحویل از طریق پیک موتوری ( تحویل در محل و ارسال رایگان ) نیستند به صورت پست پیشتاز ارسال می شوند. کالای زیر یک میلیون منعی برای ارسال مناطق ذکر شده توسط پیک اسنپ باکس ندارد