مهم ترین هدف و اولویت گروه ایران شیور قبل از هر چیزی کسب رضایت مشتریان عزیز از خرید و آسودگی خیال از اصالت کالا میباشد، تا علاوه بر اینکه کالای خود را با مناسب ترین قیمت ممکن و خدمات ارسالی ویژه دریافت میکنند، از امکان ویژه ای که ایران شیور بوجود آورده بهره مند شوند، این امکان با عنوان ۷ روز ضمانت بازگشت کالا برای کاربران محترم برنامه ریزی شده است.

باوجود اینکه ایران شیورتمام سازوکارهای مطمئن مطابق با استانداردهای فروشگاه های اینترنتی سراسر دنیا جهت تأمین و ارسال کالا بکار میبرد، ممکن است به هر دلیلی کالایی که به دست مشتری میرسد دچار مشکل شده باشد، که در این صورت کالا تحت ضمانت بازگشت کالا با هزینه ایران شیور عودت شده و طبق نظر مشتری هزینه ی کالا بازگردانده خواهد شد و یا در صورت موجودی کالا، کالای سالم به مشتری ارسال میشود.لازم به تذکر است که کاربران محترم حتماً در انتخاب کالای خود دقت فرمایند چون در صورتی که مشتری از خرید خود منصرف شد، تا قبل از تحویل، بدون هیچ قید و شرط و کسر هزینه ایران شیور مبلغ را به حساب مشتری واریز میکند و ارسال کالا لغو میشود، اما با تحویل کالا و باز شدن پلمپ پس گرفتن کالا ممکن نخواهد بود.

مشتریان گرامی به محض دریافت کالا و بررسی آن در صورتی که آسیب و یا مشکلی در کالا میبینند، میتوانند با پر کردن فرم بازگشت کالا در قسمت بالای سایت اقدام کرده، و کارشناسان در اسرع وقت مشکل شما را پیگیری میکنند.

نکته مهم : لوازم مصرفی یدکی شامل گارانتی ۷ روز ضمانت بازگشت کالا نیستند.

در قسمت نوع گارانتی بایدنوع گارانتی : اصالت و سلامت فیزیکی کالا (۷ روزه)) قید شده باشه تا بتونید از خدمات برگشت استفاده کنید.

تیغه و توری -مایع شستشو -آداپتور-باطری و…. (لوازم مصرفی) گارانتی ندارد و مرجوع پذیر نیست.

بعلت بیمه شدن مرسوله ها لطفا مرسوله را قبل از تحویل گرفتن کالا( از نظر شکستگی و ضرب خوردگی )  بررسی کنید واگر مشکل دارد از مامور پست تحویل نگیرید .در غیر این صورت از بیمه مرسوله نمیتوانید استفاده کنید و فروشگاه مسولیتی در قبال ضرب خوردگی و شکستگی نداره.

 

بعداز دریافت پیامک
(تایید مرجوعی کالا )لطفامرسوله را بسته بندی نمایید و به آدرس فروشگاه ارسال نمایید دقت داشته باشید که فاقد کسری باشد(ملحقات)

گیرنده: فروشگاه ایران شیور
تهران -خیابان سمیه -بعداز مفتح پلاک ۱۲۲ واحد ۳۰۴ تلقن تماس :۰۲۱۸۸۸۳۲۴۳۶ کد پستی :۱۵۸۱۸۷۴۶۵۱