آیا هزینه های مربوط به عودت کالا بر عهده ایران شیور است یا مشتری؟

پاسخ: در صورتی که کالا دچار مشکل باشد و کارشناسان ایران شیور آن را تأیید کنند، تمامی هزینه های عودت و ارسال مجدد کالا بر عهده ایران شیور است.

آیا در صورتی که مبلغ خرید برای مشتریان شهرستان ها بالای یک میلیون تومان باشد هم ارسال رایگان خواهد بود؟

پاسخ: بله، مشتریان سراسر ایران با خرید بالای یک میلیون تومان، کالای خود را رایگان دریافت میکنند.

آیا پرداخت اینترنتی وجه سفارش در سایت ایران شیور ایمن است؟

پاسخ: شما هنگام پرداخت اینترنتی از فروشگاه ایران شیور وارد درگاه بانک سامان شده و از طریق درگاه و وب سایت آن بانک، وجه خود را پرداخت می نماید نه از طریق لینک های نامتعبر. لازم به توضیح است که درگاه های بانکی نیز از پروتکل امن https استفاده می کنند. ضمن اینکه برای احتیاط بیشتر شما می بایست در هنگام ورود اطلاعات کارت بانکی خود، از صفحه کلید مجازی استفاده کنید، توجه به نماد اعتماد الکترونیک در فروشگاه که از وزارت صنعت، معدن تجارت صادر شده جایی برای نگرانی شما مشتریان گرامی باقی نمیگذارد.

آیا می‌توانم برای پرداخت سفارش خود چک بدهم؟

پاسخ:  خیر، با عرض پوزش ایران شیور از پذیرش هر گونه چک و پرداخت وجه نقد معذور است.

آیا خرید به صورت قسطی هم امکان پذیر است؟

پاسخ: خیر، ایران شیور فعلاً برنامه ای در مورد فروش قسطی ندارد.

آیا امکان خرید کالا به عنوان هدیه یا خرید برای شخص دیگری امکان پذیر است؟

پاسخ:  بله، در قسمت توضیحات در حین پر کردن فرم نهایی ارسال، با قید مشخصات تحویل گیرنده این امکان وجود دارد، حتی ایران شیور میتواند کالایی که شما برای شخص دیگری به هدیه ارسال میکنید کادوپیچ نیز ارائه دهد.

آیا برای خرید از ایران شیور حتماً باید عضو سایت باشم؟

پاسخ:  خیر، شما بدون ثبت نام نیز میتوانید خرید خود را انجام دهید، ولی امتیازات ویژه ای برای کاربران ایران شیور در نظر گرفته شده، من جمله آگاهی از جشنواره ها و ارائه کد های تخفیف، که تنها به کاربران ایران شیور تعلق میگیرد.

چون تا به حال از کالای خاص خودم استفاده نکرده ام برای انتخاب آن نیاز به مشاوره دارم، آیا ایران شیور در مورد خرید به من کمک خواهد کرد؟

پاسخ:  بله،  کارشناسان ایران شیور با دقت هرچه تمام تر در تمامی مراحل خرید به شما کمک خواهند کرد، شما میتوانید همه روزه از ساعت ۱۰ تا ۱۹ بصورت آنلاین یا شماره تماس ۸۸۸۳۲۴۳۶-۰۲۱ تماس حاصل کرده از راهنمایی های مشاورین بهره مند شوید.

از وضعیت سفارشی که ثبت کرده‏‌ام، چگونه می‌‏توانم مطلع شوم؟

پاسخ:  ایران شیور با ارسال پیامک‏ و ایمیل، از آماده سازی و ارسال، مشتریان عزیز را مطلع می سازد، مشتریان شهرستان ها با دریافت کد پیگیری میتوانند مرحله به مرحله ی ارسال کالای خود در شرکت ملی پست باخبر شوند، ولی مشتریان شهر تهران به واسطه ی اینکه موعد دریافت کالا را به ساعت و روز خودشان تعیین میکنند، در صورتی که کالا را دریافت نکردند میتوانند با کارشناسان ایران شیور تماس گرفته موضوع را پیگیری کنند.

آیا امکان دریافت پیش فاکتور وجود دارد؟

پاسخ: خیر، متاسفانه امکان ارائه پیش فاکتور را نداریم.

آیا امکان خرید حضوری وجود دارد؟

پاسخ: خیر، به دلیل ماهیت کاری فروشگاه اینترنتی، ایران شیور از فروش کالا به صورت حضوری معذور است.

 

آیا امکان تخفیف روی قیمتهای سایت وجود دارد؟

پاسخ: خیر، خریداران عزیز بدون هیچ نگرانی مطمئن باشید که تمامی قیمت ها در ایران شیور با حداقل حاشیه سود و مناسب ترین قیمت ارائه میشود.